Styczeń 6, 2017 Aktualności Brak komentarzy

Już pora. TAK, to zdecydowanie dobry czas na rozpoczęcie przygotowań do kultowego Cracovia Maraton. Zaczynamy wspólne treningi, aby w ostatnią niedzielę kwietnia móc podnieść ręce w geście triumfu na mecie 16. PZU Cracovia Maraton.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy AZS AWF Kraków Masters, a forma przygotowań będzie podobna do poprzednich edycji. Czyli dla każdego! Niezależnie od wieku, płci czy poziomu sportowego. Zapraszamy wszystkich biegaczy – w szczególności debiutantów i początkujących, ale również tych, którym marzy się przełamanie bariery 3 godzin.

W minionych latach wspólne treningi cieszyły się dużym powodzeniem, bo nic tak nie mobilizuje jak grupa treningowa i trenerzy.

Będziemy się spotykać w każdą niedzielę o godz. 10.00 koło TAURON Areny Kraków, przy ul. Stanisława Lema. Przewidujemy też zajęcia wyjazdowe – w Puszczy Niepołomickiej i w Lasku Wolskim.

Pojawią się artykuły i porady treningowe, żywieniowe, sprzętowe. Będzie testowanie napojów, odżywek i żeli.

Startujemy w niedzielę, 15 stycznia.

Wkrótce więcej informacji i szczegółów dotyczących wspólnych przygotowań. Śledźcie Facebooka oraz nasze strony internetowe.

Written by Redaktor