Kwiecień 29, 2016 Aktualności Brak komentarzy

Biegowe Poranki to nowy cykl spotkań organizowanych w Parku Lotników Polskich. Tak, spotkań – nie biegów, treningów, wyścigów. Chcemy Was zaprosić do wspólnej aktywności: o poranku, na łonie natury, w uśmiechniętym gronie, ze zdrowym śniadaniem.
Z pewnością nie raz słyszeliście o świetnym początku dnia, o zastrzyku energii, o budowaniu dobrych nawyków, za każdym razem obiecując sobie, że zaczniecie od jutra. Słyszeliście też o tym, że w grupie jest zwyczajnie lepiej stawiać swoje pierwsze kroki?
Dlatego też ruszamy z Biegowymi Porankami. Co kryje się pod tą lekkobrzmiącą nazwą? Równie lekki wysiłek, taki rekreacyjny, dla całych rodzin, o charakterze pikniku, bez spięć i rywalizacji.
Zależy nam na tym, żeby promować bieganie jako atrakcyjną i przyjemną formę spędzania wolnego czasu. Dla każdego, w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania.

Chcemy Wam pokazać jak w prosty sposób można aktywnie zorganizować swój czas (nawet gdy ten jest ograniczony) i jak tworzyć zdrowe nawyki. Biegowe Poranki to nie tylko delikatny wysiłek, ale również to, co smakuje po nim najlepiej – posiłek. Ten zdrowy, w roześmianym gronie, na pachnącej jeszcze nocą trawie.
Co zrobić, żeby wziąć udział w Biegowych Porankach? Wystarczą dwie rzeczy: 1) chcieć i 2) przyjść. Nie prowadzimy żadnych zapisów, nie pobieramy opłat, nie ma limitu uczestników. W zamian za to będziecie otoczeni profesjonalną opieką wykwalifikowanych Trenerów z krakowskiej AWF oraz świetną atmosferą wydarzenia.
Co Was czeka? Rekreacja, dobrze rozpoczęty dzień, zdrowe śniadanie, satysfakcja – czy czegoś jeszcze potrzeba o poranku, Biegowym Poranku?
Czekamy na Was! Przyjdźcie z dziećmi, narzeczonymi, żonami/mężami, sąsiadami, zwierzakami – dla wszystkich znajdzie się miejsce.

Najbliższy biegowy poranek 8 Maja 2016.

sniadanie1

sniadanie2

Written by Redaktor