Wrzesień 29, 2016 Aktualności Brak komentarzy

Sezon startowy w pełni, część z Was jest już z pewnością po pierwszych startach, część jeszcze przed. Początek października to idealny termin, żeby sprawdzić w jakiej faktycznie jesteśmy formie – 12 minutowy wyznacznik (czyli Test Coopera) pozwoli Wam w szybki (jak szybki to już zależy od Was) i skuteczny sposób ocenić biegowe miejsce, w którym się znajdujecie. Test Coopera jest często niedoceniany ze względu na czas trwania – “tylko 12 minut?”. Hm, to nie jest tylko, o czym można się bardzo dobrze przekonać po pierwszych nierozsądnych okrążeniach. 12 minut jest idealną lekcją planowania, rozkładu sił i treningowej strategii. Brzmi interesująco? Przyjdźcie na stadion krakowskiej AWF (al. Jana Pawła II 78) 8 października i przekonajcie się. że nie rzucamy słów na wiatr.

Udział w Teście Coopera jest BEZPŁATNY.
Nie ma żadnych limitów wiekowych (nie ma też nic lepszego niż oglądanie biegających dzieciaków!).
Zapisy prowadzimy za pomocą formularza – link poniżej (każdy z zapisanych otrzyma potwierdzenie rejestracji z wybraną przez siebie serią) do 7 października (godzina 18:00). Jeżeli nie zdążycie zapisać się online, możecie też przyjść w sobotę, 8-ego, i zapisać się na miejscu.
Serie startują od 9:20 do 15:00 (ostatnia seria o 14:40).

FORMULARZ REJESTRACYJNY: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVkqNcyHAT099PTb4VMJsYUYuAgEv8JF31Ivmm7dSC5Fcg4Q/viewform

W razie pytań, piszcie na naszego maila: azsmasters@gmail.com

Do zobaczenia!

Written by Redaktor