Nareszcie! To już kolejna edycja naszego sztandarowego obozu. Zapraszamy Was do Spały, gdzie trenują mistrzowie świata i olimpijczycy. Nauczymy Cię jak trenować przyjemnie i efektywnie oraz jak słuchać swojego ciała tak, aby uniknąć kontuzji. Zwrócimy uwagę na rzeczy, które często są pomijane przez biegaczy a mają znaczenie w mądrym przygotowaniu do sezonu i osiąganiu lepszych rezultatów.

Obóz dedykowany jest dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania oraz w każdym wieku. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym amatorem czy utytułowanym szybkobiegaczem – jedziesz z nami! Zieleń spalskich lasów, biegowe ścieżki wydeptane stopami mistrzów, stadion z historią, największa hala lekkoatletyczna w Polsce mogą stać się Twoją bazą treningową na te kilka dni.

Spała to nie tylko wyjątkowe miejsce, ale też wyjątkowi ludzie i chwile. Tylko u nas masz możliwość potrenowania u boku takich sportowców jak trzykrotny Olimpijczyk, wice Mistrz Europy i medalista Mistrzostw Świata Grzegorz Sudoł.

Kiedy? 30.03-2.04.2017r. (zaczynamy kolacją w czwartek a kończymy obiadem w niedzielę).
Gdzie? Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6, 97-215 Inowłódz. Zakwaterowanie w hotelu na terenie ośrodka.

Co zapewniamy w ramach opłaty za obóz? 3 noclegi, 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolację), fachową opiekę trenerską, 2 treningi dziennie, poranny rozruch, wieczorną odnowę biologiczną(pływalnia/sauna), wykłady tematyczne, pamiątkowa koszulka dla każdego uczestnika.

Zaopiekują się Wami nasi Trenerzy. W skład naszej Kadry wchodzą:

  • Darek Kaczmarski
  • Wacław Mirek
  • Konrad Rembiasz
  • Maria Sławik
  • Grzegorz Sudoł
  • Joanna Gradek

Koszt:
649 zł

Wpłata na konto:

59 1030 0019 0109 8533 0003 6260 (z dopiskiem: Spała 2016)

Formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ TUTAJ

Written by Redaktor