Styczeń 21, 2016 Aktualności Brak komentarzy

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Rozwoju Parku Lotników Polskich została wyróżniona w jubileuszowej X edycji akcji „Miejsce przyjazne maluchom”. Nasza instytucja została zgłoszona i otrzymała certyfikat „Miejsce przyjazne maluchom”

Doceniony został Park Lotników Polskich ponieważ na terenie parku znajdują się 2 place zabaw, 3 piaskownice, dwa stoły do gry w tenisa stołowego, nowoczesne boisko do gry w koszykówkę i piłkę nożną.

Park przecinają liczne asfaltowe alejki, umożliwiające jazdę na rolkach i rowerze. W sąsiedztwie parku znajduje się Ogród Doświadczeń. Wstęp jest co prawda płatny, ale na dzieci i młodzież czekają w nim liczne atrakcje.

Do parku można dojechać tramwajem lub samochodem. Przy wejściu do parku znajdują się miejsca parkingowe.

To oczywiście nie koniec. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, które można przesyłać na adres: kontakt@parklotnikowpolskich.pl W najbliższym czasie planowana jest również budowa toalety publicznej.

IMG_0015

Organizatorami są: agencja PR Inspiration, Gazeta Wyborcza oraz portal Wrota Małopolski. Patronem medialnym akcji „Miejsce przyjazne maluchom” są: Telewizja Kraków, Radio KFK.FM (www.krk.fm), Kids in Kraków (www.facebook.com/KidsInKraków) oraz Miasto Dzieci (www.krakow.miastodzieci.pl).  Patronat honorowy nad akcją objął prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa. Informacje o niej pojawią się także na oficjalnej stronie miasta (www.krakow.pl)

strona www: www. parklotnikowpolskich.pl

profil na FB: www.facebook.com/parklotnikowpl

Written by Redaktor