Wrzesień 8, 2015 Aktualności Brak komentarzy

W piątek 18 września w godzinach 17:00 – 19:00 odbędzie się gra miejsko-parkowa “Park Lotników Quest”, na którą wszystkich mieszkańców Czyżyn zaprasza Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska i Fundacja Park Lotników Polskich. Gwarantujemy dobrą zabawę i porcję wiedzy o Parku dla młodszych i starszych uczestników. Startujemy o godzinie 17:00 przy wejściu do Parku Lotników Polskich od strony al. Jana Pawła II. Podczas spotkania będą zbierane sugestie mieszkańcom dotyczące przyszłości Parku, które zostaną wykorzystane przy tworzeniu Planu Rozwoju Czyżyn w ramach projektu “Dzielnice Planują!”

Gra składa się z siedmiu stacji, między którymi będą poruszać się uczestnicy. Na stacjach czekają ich pytania dotyczące historii Parku, obecnej w nim przyrody oraz zadania do wykonania, których szczegółów nie zdradzimy, żeby nie psuć zabawy. W grze mogą wziąć udział całe rodziny, organizatorzy zachęcają do zgłaszania drużyn (2-5 osób) mailowo na adres: gra@pracowniaobywatelska.pl lub telefonicznie: +48 600 238 710. Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1491887141122847/

Gra “Park Lotników Polskich Quest” jest elementem procesu tworzenia Planu Rozwoju Czyżyn, który opracowują wspólnie mieszkańcy i członkowie Rady Dzielnicy Czyżyny. Wspólnie starają się oni zaplanować działania, które byłyby odpowiedzią na potrzeby mieszkańców i wyznaczyć kierunki rozwoju dzielnicy na najbliższe kilka lat. Plan powstaje we współpracy w Urzędem Miasta, partnerem w projekcie “Dzielnice Planują!” jest Wydział Rozwoju Miasta Krakowa.

Written by Redaktor