Główna lokalizacja: Park Lotników Polskich al. Jana Pawła II, Kraków, Polska

OPIS PROJEKTU

Projekt zakłada montaż dwóch wolnostojących toalet typu „toi toi”. Regularne wypróżnianie oraz opiekę sanitarną, po to aby  użytkownicy mogli swobodnie i bez skrępowania zaspokoić swoje potrzeb fizjologicznych podczas spaceru, zabawy na placu zabaw, czy w trakcie treningu nordic walking, treningów biegowych czy po treningu na terenie „street workout”, czy przechodząc przez park do Tauron Areny.

Park Lotników Polskich widziany oczami mieszkańców

Park Lotników Polskich widziany oczami mieszkańców

UZASADNIENIE PROJEKTU

Celem Projektu jest zapewnienie dostępu do toalety przez cały rok wszystkim osobom przebywającym na terenie parku m.in. uczestnikom treningów nordic walking, biegowych, street workout, pracownikom dbającym i pilęgnującym Park, uczestnikom zawodów organizowanym m.in. przez Akademię Wychowania Fizycznego, wszystkim dzieciom i ich opiekunom, które przebywają na terenie placu zabaw, przechodniom na trasie Al. Jana Pawła II- Al. Pokoju, uczestnikom licznych wydarzeń odbywających się w Krakowskiej „Tauron Arenie”, oraz osobom spacerującym z psami.
Pojawienie się toalet będzie miało znaczący wpływ na polepszenie standardu tego atrakcyjnego i chętnie odwiedzanego terenu Krakowa. Uchroni mieszkańców przed żenującymi sytuacjami, załatwiania swoich potrzeb” za krzaczkiem”.
Miejsce będzie postrzegane jako czystsze i jeszcze chętniej odwiedzane.

Więcej: https://budzet.dialoguj.pl/projects/1384-ogolnodostepna-toaleta-w-parku-lotnikow-polskich

Written by Redaktor