Wrzesień 21, 2016 Aktualności Brak komentarzy

Jesienne zawody z cyklu Królewskiej Triady Biegowej już wkrótce. 2 października startujemy w 10. PZU Biegu Trzech Kopców, a 16 października w 3. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim. Wspólne, wiosenne przygotowania do 15. PZU Cracovia Maraton okazały się sukcesem. Czas na jesienne rozdanie!

Czas na jesienne rozdanie

Gmina Miejska Kraków – Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie wraz z klubem AZS AZW Kraków MASTERS proponują uczestnikom wzięcie udziału w kilku treningach i sprawdzianach, które skutecznie przygotują Was do pokonania dwóch startów kończących sezon biegowy w Krakowie.
Bezpośrednie przygotowanie startowe przed ostatnimi etapami Królewskiej Triady Biegowej oparte będzie na wspólnych, niedzielnych treningach oraz przebiegnięciu Testu Coopera, którego wyniki pozwolą Wam precyzyjnie wyznaczyć tempo z jakim możecie spróbować przebiec krakowską połówkę.
Na naszych stronach będą się cyklicznie ukazywały artykuły, które w formule popularnonaukowej będą zawierały uwagi techniczne i taktyczne na jakie warto zwrócić uwagę przygotowując się do treningów i startów.
Treningi będą prowadzone przez naszych trenerów, aby każdy, nawet początkujący, zaaplikował sobie dawkę wysiłku.

Przygotowania do Triady Biegowej

Nasz rozkład jazdy:

25.09.2016 (niedziela), godz. 9.00 – śniadanie biegowe pod TAURON Areną Kraków

02.10.2016 (niedziela), godz. 10.30 – start 10. PZU Biegu Trzech Kopców

08.10.2016 (sobota), godz. 9.30 – 15.00 – Test Coopera na stadionie AWF Kraków

09.10.2016 (niedziela) godzina 9.00 – śniadanie biegowe pod TAURON Areną Kraków – ostatni sprawdzian przed 3. PZU Cracovia Półmaratonem

16.10.2016 (niedziela), godz. 11.00 – start 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego

Całość układa się w sensowny schemat, który powinien doprowadzić Was do skutecznego startu w 3. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim. Będzie zdrowo, trenująco, radośnie. Zapraszamy wszystkich, nawet tych, którzy nie zdecydowali się jeszcze na starty w krakowskich biegach.
Ci, którzy byli na naszych poprzednich treningach potwierdzą – nic tak nie motywuje jak bieganie w grupie pod okiem trenera!

Zapraszamy

Trenerzy AZS AWF Kraków Masters

Written by Redaktor