Kwiecień 4, 2017 Aktualności Brak komentarzy

Zapraszamy na wyjątkowy „event” biegowy w Krakowie. Już w najbliższa niedzielę w parku Lotników Polskich odbędzie się tzw. Śniadanie Biegowe. Będzie to kolejny etap przygotowań do 16 PZU Cracovia Maraton.

Spotkania treningowe pod hasłem – BIEGÓW ŚNIADANOWYCH  powoli wpisują się w biegowy krajobraz imprez biegowych dla amatorów.

Formuła spotkań, powoduje, że każdy znajdzie fają alternatywę na aktywne spędzenie, na sportowo i wesoło, niedzielnego poranka. Dzieci, młodzież, kobiety, początkujący a nawet zaawansowani amatorzy biegania – oprócz lekkiego wysiłku – dowiedzą się jak sensownie trenować i zdrowo się odżywiać!.

Przed nami wielka impreza – Krakowskie Spotkania Biegowe. Trening pod okiem doświadczonych trenerów – to najskuteczniejszy sposób na dobre  przygotowania do tych zawodów.

Docenicie przyjemność i skuteczność wysiłku bez śniadania.

Gorąco zachęcamy do przyjścia na trening bez przysłowiowej „ porannej jajecznicy”. Zobaczycie jak może smakować świeża bułka z masłem i dżemem, zjedzona po delikatnym wysiłku na  świeżym powietrzu.

Uroczyście też otworzymy i przetestujemy nowe ścieżki biegowe. Dwie pętle  – wyznaczone,  wymierzone i perfekcyjnie oznaczone. To nowa jakość dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania.

Kraków,  park przy Tauron Arenie, dzięki tej  inwestycji  staje się miejscem bardzo przyjaznym biegaczom.

Hasło: Kraków miastem sportu – właśnie nabiera nowego wymiaru.

Zapraszamy w niedzielę o 10.00 – plac przy fontannie, koło hotelu Justyna, wjazd od AWF.

ZIS i Trenerzy AZS AWF Kraków Masters

Trening jest bezpłatny, organizator zapewnia napoje, lekkie śniadanie oraz opiekę trenerską dla osób na każdym poziomie zaawansowania sportowego. Będzie również trener dla dzieci.

 

Written by Redaktor