Sierpień 20, 2016 Aktualności Brak komentarzy

Koniec sierpnia to dobry czas by wrócić na ścieżki biegowe. Wkrótce kolejne ciekawe imprezy: Kraków Bussines Run, Festiwal Biegowy w Krynicy, 10. PZU Bieg Trzech Kopców i impreza sztandarowa: 3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski.
Do tych imprez trzeba być przygotowanym.
Kończymy z wakacyjnym lenistwem! W wracamy do szkoły, do pracy i… do dobrych biegowych obyczajów.
W ostatnią niedzielę sierpnia (28.08.2016) zapraszamy na kolejne Śniadanie Biegowe. Łagodnie, zdrowo i na wesoło wprowadzimy Was w jesienne bieganie.
Ci, co uczestniczyli w poprzednich śniadaniach, wiedzą że to trening dla każdego! Nawet dla tych, którzy jeszcze nigdy nie biegali w grupie i z trenerem.
Niewątpliwą atrakcją jest wspólne „śniadanko tuż po…”.
Zdrowo i dietetycznie.
W tej edycji będziemy też trenować przekazywanie pałeczki – bo zbliżający się Kraków Bussines Run to zawody drużynowe. I trzeba wiedzieć jak skutecznie radzić sobie z tym „niby prostym” elementem biegania w teamie.
Co macie zrobić? Tylko przyjść! Na czczo! My zapewniamy trenerów, pałeczki, śniadanko… Ech… co za czasy… Tylko chęci są potrzebne, by potrenować .
Reszta za friko.
A tak było w poprzednich edycjach: maj (https://www.youtube.com/watch?v=eFNLtq27VFI), czerwiec (https://www.youtube.com/watch?v=te2FiY6PnQg).
Trenerzy AZS AWF Kraków Masters

Written by Redaktor