Marzec 30, 2019 Aktualności Brak komentarzy

Wiosna to czas startów i biegowych sprawdzianów. Po dobrze przetrenowanej zimie czas wrzucić na wyższe obroty i zobaczyć w jakim miejscu jesteśmy z naszą formą. Dla większości z Was kwiecień to kilka ostatnich tygodni przed godziną „zero” i kluczowym startem. Dlatego proponujemy Wam udział w 12-minutowym sprawdzianie – Teście Coopera. Jeśli nie startujesz w zawodach a chcesz po prostu sprawdzić poziom swojej wydolności, to wydarzenie jest rownież dla Ciebie.

Zapisy pod linkiem: http://masterskrakow.pl/TestCooperaWiosna2019

Można zapisać się także na miejscu, w dniu wydarzenia.

Udział w imprezie BEZPŁATNY! Zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania biegowego.

Kto nie zna 12 minutowej próby na stadionie? Chyba takich trudno znaleźć… Test Coopera to wyjątkowa próba wysiłkowa, podczas której walczycie sami ze sobą, ze swoimi limitami i słabościami, a nie z przeciwnikami, bo koniec końcow wszyscy mają ten sam czas :-).

Ile kółek jesteście w stanie przebiec w ciągu tego pozornie krótkiego czasu? Czy potraficie rozłożyć sily tak, aby drugą połowę pobiec na maksa? Czy tej jesieni jesteście gotowi na brand new PB?

Test Coopera to impreza wyjątkowa, do udziału w której nie ma żadnych ograniczeń ani limitów wiekowych/wagowych etc. Z roku na rok widzimy rzesze dzieciaków ścigających się z dorosłymi, widzimy całe rodziny, grupy przyjaciół, seniorów – przewijają się znajome twarze, pojawiają się nowe, zawsze uśmiechnięte i usatysfakcjonowane.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Written by Redaktor