Skoro wiosna to i Test Coopera – pewnie nie mogliście się już doczekać tej informacji, hm? Tegoroczną wiosenną edycję 12 minutowego testu przeprowadzimy 20 maja (sobota), tradycyjnie już na stadionie krakowskiej AWF przy al. Jana Pawła II 78. W tym roku serie rozpoczynają się o 10:00 i trwają do 13:00 (ostatnia seria rusza o 12:40).

Tak jak w latach ubiegłych, uruchamiamy zapisy online (formularz poniżej) – żebyście nie musieli się o nic martwić w dniu testu. Zgłoszenia za pomocą poniższego formularza można wysyłać do 19 maja (piatek) do godziny 18:00. Jeśli ktoś z Was nie zdąży się zapisać online, może to zrobić już w sobotę, na miejscu.

Testu Coopera (mamy nadzieję) nie trzeba Wam przedstawiać. Jako zaprawieni w boju biegacze (a część z Was jako mający już trochę do czynienia z Mastersami) jesteście w stanie rozbudzeni w środku nocy wykrzyczeć na cały głos, że Test Coopera to 12 minut i zwycięzca wygrywa ze względu na przebiegnięty dystans, a nie uzyskany czas.

Koniec końców i tak walczycie sami ze sobą, z kolejnymi okrążeniami i upływającym czasem, a nie z pozostałymi uczestnikami. A, i nie zapominajcie (zwłaszcza maratończycy, dla których kilkanaście minut to dopiero początek rozgrzewki), że ta dwunastka potrafi nieźle dać w kość.

Okej, tyle gadania, a teraz do dzieła – wypełnijcie poniższy formularz, zapiszcie siebie, żonę/męża, dziewczynę/chłopaka, córkę/syna, sąsiadów, podajcie info dalej i widzimy się wszyscy 20 maja na stadionie!

FORMULARZ: https://goo.gl/forms/W5ct3u1v3INw1ln63

Written by Redaktor